İlk intiba, doğru intibadır

Misafirimize varlığımızı göstermek ve her misafirimizi özel kılmak ilk önceliğimizdir.

Tadını çıkar.

Şehrin merkezinde muhteşem konum, İzmir'in eşsiz gece hayatını doyasıya yaşayabilirsiniz.

Rahatla. Keşfet.

Palm City Hotel ihtiyaçlarınıza zahmetsizce ulaşmanızın konforunu sağlar.

Palmcity İzmir

İzmir’de iş ve eğlencenin yoğun olduğu Kahramanlar'da bulunan PALM CITY HOTEL Konumu itibari ile; Havaalanına sadece 14 km.

Adres: Mürsel Paşa Bulvarı No:149 Kahramanlar / İzmir
Telefon: +90 (232) 445 80 80
Email: info@palmcityhotel.com

Tren garına ve metroya 200 m, Enternational Fuar’a sadece 50 m mesafede bulunmaktadır. İş merkezlerine ,alışveriş ve eğlence yerlerine otelimizden yürüyerek ulaşabilir ve İzmir’in eşsiz gece hayatını doyasıya yaşayabilirsiniz.

24 saat oda servisi, Çamaşırhane ve kuru temizleme hizmetleri, ücretsiz otopark, ücretsiz wireless internet, tv odası gibi hizmetler ile ihtiyaçlarınıza zahmetsizce ulaşmanızın konforunu sağlar.
Değişik özelliklerde 55 oda ve 140 yataktan oluşan otelimizde odalarımız sizin ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayabilmek için titizlikle hazırlanmıştır.

Tüm odalarımızda;
Televizyon ve kablo tv yayını, Minibar,direkt telefon, Merkezi sistem Klima (ısıtma,soğutma), Halı zemin, Wc,duş,saç kurutma makinası, Wireless internet bağlantısı, Dijital safe box, 24 saat açık su bulunmaktadır.

100 kişilik PALM CİTY Restaurant’ta ,sizler için özenle hazırlanan akşam yemeklerimizin açık büfemizde sabah kahvaltımızın keyfini çıkarabilirsiniz. Uzun ve yorucu bir günün ardından stres atmak veya bir iş görüşmesi nedeniyle meslektaşlarınızla buluşmak için tercih edebilirsiniz.